Kosher Belgesi Danışmanlık

Bildiğiniz üzere Kosher Belgesi, Musevi inancına uygun olarak üretilmiş ürünlere verilen bir belgedir. Gıdaların Musevi inancına göre uygun ve kabul edilebilmesi için sertifikalandırılması şarttır.
Akre Group® Danışmanlık bünyesinde görev alan kalifiye profesyoneller tarafından Kosher Belgelendirme Kuruluşu tarafından yapılacak denetim öncesi firmanızın denetime hazırlığından, belgelendirme işleminin tamamlanması süreçlerinin tamamında sizlere en yüksek kalitede danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Akre Group® Danışmanları Kosher Belgelendirmesi öncesinde profesyonel ve etkili bir çalışma yapar. Kosher Belgelendirmeye özgün eğitimleri ve uygulamaları sertifikasyon sürecinizin sağlıklı bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olur.
Sizleri Kosher hakkında daha fazla bilgi edinmeniz ve şirketinizin Kosher kalite sertifikası ile neler kazanacağını öğrenmeye davet ediyoruz. Kosher Sertifikası Danışmanlığı hizmetlerimiz için iletişim formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurarak danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Ürünlerinizi sertifikalandırılması konusunda sizlere en uygun çözümü bulmaya yardımcı olacağız. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Akre Group®

Ülkemizde kalite bilincinin yerleşmesine katkı sağlamak, ulusal ve uluslararası kabul görmüş mevzuatlar, kurallar ve standartlar çerçevesinde siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

İletişim Formu

    Ümraniye | Ofis :
    Tuzla | Ofis :