BRC Belgesi Danışmanlık

BRC Belgesi Danışmanlık

BRC belgesi gıda üreticileri ve gıda ambalajı üreticileri için global nitelikte olan bir belgedir. İngiltere perakendecilere yönelik geliştirilen bu belge belirli kriterleri barındırır. Bu global kriterlere uygunluğu tespit edilen gıda firmalarına verilir. BRC belgesinin global niteliğinde olması ise 100’den fazla ülke tarafından tanınıp bilinmesidir. Bu belgeye sahip bir gıda firması ya da gıda paketleme firması olarak rakiplerinizden birkaç adım öne geçebilirsiniz. Belge hakkında hiçbir bilginiz yoksa nasıl alınması gerektiğini bilmiyorsanız ve nereye başvurmam gerekiyor gibi sorular kafanızı kurcalıyorsa şu an en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. BRC belgesi danışmanlık hizmeti için profesyonel Akre Group Danışmanlık şirketimizden destek alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey hemen bizimle iletişime geçmenizdir!

BRC Belgesi Danışmanlık Hizmeti Neleri Kapsar?

Akre Group Danışmanlık şirketi olarak BRC belgesi almanız konusunda sizlere öncülük ediyoruz. Peki, bu süreçte danışmanlık hizmeti almanızın size ne gibi faydaları olur? İşte danışmanlık şirketi ile belgelendirme sürecini takip etmenizin faydaları: BRC belgesi danışmanlık;
1. BRC belgesi almanız için tüm sistemin kurulması
2. Belge için gerekli başvuruların yapılması
3. Doküman sürecini doğru ve hızlı yönetmek
4. Sistemin en doğru şekilde hazırlanmasını sağlamak
5. Gerekli başvurular yapıldıktan sonra denetim sürecini takip etmek
6. Denetim yapılmadan önce belge kriterlerinin firma tarafından sağlanmasına destek olmak
7. Belge alım sürecini hızlandırmak
8. Belge alım aşamasında belgelendirme firmasına gerekli bilgileri vermek ve sizlerin yanında denetimi rahat bir şekilde geçirmenizi sağlamak
9. Temel BRC Eğitimlerinin verilmesi
10. BRC Gıda güvenliği ekibi ile birlikte belgelendirme sonrasında sistemin etkin bir şekilde devam etmesi için belirli periyotlarda bir araya gelerek çalışmaları yapmak.
İşte tüm bu süreçleri sizlere atadığımız danışmanınız ile beraber organize ederek sorunsuz bir belgelendirme hizmeti alabilirsiniz. Aksi halde yetersiz donanımdan ya da yanlış başvurulardan ötürü uzun bir süre belge almayı bekleyerek zaman kaybı ve nakit kaybı yaşayabilirsiniz.

BRC Belgesi Danışmanlık Ücretleri

BRC belgesi danışmanlık hizmeti için ne kadar ücret ödeyeceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Ancak bu konuda net yanıt almak üzere firmamızdan fiyat teklifi talep etmeniz gerekmektedir.  Bizimle iletişime geçerek süreç hakkında, fiyatlar hakkında bilgi alarak değerlendirmeye alabilirsiniz. Unutmayın ki Akre Group Danışmanlık şirketi alanında profesyonel ve uzman bir danışmanlık hizmeti sunmak ile mükelleftir. Makalemizi dikkatle okuduğunuz için teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler